AK Partili vekilden Melih Gökçek açıklaması
Kadıköy'de linç girişimi ! Satırla saldırdıalr
Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü

CHP'li Başkan Saray görüşmesini anlattı !

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Saray'da görüşen CHP'li Başkan Fethi Yaşar görüşmeyi anlattı.

CHP'li Başkan Saray görüşmesini anlattı !
A+ A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki kabul ettiğiYenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, kabulde Erdoğan'dan ilçenin sorunları hakkında destek istediğini bildirdi.

Kabulün ardından Belediye Başkanı Fethi Yaşar, belediye binasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.  Yaşar, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın Yenimahalle'de bulunduğunu,Erdoğan'dan, kabulde ilçenin sorunları hakkında destek istediğini belirtti. Tepekule projesi ile ilgili sorunları Cumhurbaşkanı Erdoğan'a aktardığını ifade eden Yaşar, "Cumhurbaşkanımız ile Külliye'nin balkonuna çıktık, oradan kendisine gösterdik. Bu kirliliğin kalkması ve halka sunulması gerektiğini aktardım." diye konuştu.

Yaşar, ayrıca Karşıyaka mezarlığının bulunduğu bölgedeki görüntü kirliliğinin ortadan kaldırılması ve kaymakamlık binası yapılması için de Erdoğan'ın desteklerini beklediklerini ifade ettiğini aktardı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, kendisine talepleri konusunda gerekli talimatı vereceğini söylediğini ileten Yaşar, şunları kaydetti:

"Biz buraya Yenimahalle'nin sorunlarını çözmeye geldik. Siyaset bizim için ikinci perdedir öncelikle vatandaşlarımızın mutlu olduğu bir kenti yaratmak peşindeyim. Sıkıştığımız konularda Cumhurbaşkanımıza sorunlarımızı iletme fırsatını bulduğumuz için de kendisine ayrıca müteşekkirim. Partimin yetkililerine de görüşmeden önce bilgi verdim, onların bilgisi dahilinde bu görüşmeyi yaptım. Genel siyasete girmedik. Yenimahalle'nin sorunlarını ve belediyeler yasasıyla ilgili görüşlerimi 20 dakikada kendisine aktardım. Yenimahalle Belediyesinin kursiyerlerinin yaptığı bir tabloyu da Sayın Cumhurbaşkanımıza hediye ettik, memnun oldu, teşekkür etti."