CHP'nin pankartlarına saldırı

CHP'nin pankartlarına saldırı
Güncelleme:

İstanbul'un Sultangazi İlçesi'nde CHP'nin yerel seçim pankartları gece yarısı saldırıya uğradı.

İstanbul'un Sultangazi  İlçesi'nde Cumhuriyet Halk Partisi'ne ait seçim pankartları kişi ya da kişiler tarafından gece geç saatte yırtıldı.

Sultangazi  ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi'ne ait seçim pankartları kişi ya da kişiler tarafından yırtıldı. Olay, ilçe genelinde eş zamanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sultangazi ilçe genelinde muhtelif mahallelerde asılı bulunan CHP'ye ait seçim pankartlarına kişi veya kişiler tarafından zarar verildi.

Sultangazi  Belediye Başkan Adayı Haluk Bozkurt ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Ekrem İmamoğlu fotoğrafları ile seçime yönelik sloganların yer aldığı pankartlara kesici aletlerle zarar verildiği tespit edildi.

Duruma tepki gösteren CHP Sultangazi İlçe Sekreteri Kemal Avsever , kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Sultangazi'de, arkadaşlarımızın bütün gün emek vererek hazırlayıp astığı bayraklarımızı, pankartlarımızı bu hale getirenlere yazık... Siyasetin böyle yapılmayacağını sizlere de öğreteceğiz.

Bugün Belediye meclis Üyesi Adayı Avukat Mitat Çelik ile beraber Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek suç duyurusunda bulunduk elimdeki resim ve video emniyet yetkililerine teslim ettik. Özellikle son günlerde büyük bir panik yaşıyorlar. Sultangazi halkı 1 Nisan sabahı rahat bir nefes alacak ‘’Martın Sonu Bahar " ifadelerini kullandı.

Etiketler saldırı CHP pankart