Dilipak'tan zehir zemberek torpil ve rüşvet sözleri

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü "Yarın kıyamet kopacak olsa!" yazısında çok konuşulacak ifadeler kullandı. Dilipak yazısında "O torpil ve rüşvetle elde ettiğiniz mal ve makamlar sizin için fitne, sırtınızdaki bu yükten kurtulun" dedi.

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak bugün kaleme aldığı yazısında, "Unutmayın, o torpil ve rüşvetle elde ettiğiniz mal ve makamlar, mallarınız, canlarınız, sevdikleriniz, o haram yolda elde ettiğiniz bol ürün veren ekinleriniz, o haksız bir şekilde elde ettiğiniz, bol gelir getiren ticaretiniz sizin için fitnedir" ifadelerini kullandı.

"BU YÜKTEN KURTULUN"

Dilipak 'torpil ve rüşvet' ile elde edilenleri kast ederek "Eğer öyle davranıyorsanız, sırtınızdaki bu yükten kurtulun, çünkü bugün nefsinize hoş gelen, size itibar ve güç sağladığını sandığınız şeyler, ahirette kendi sırtınızda, kendi cehenneminize taşıdığınız odunlara dönüşecek. Hep beraber tevbe edelim, yarın çok geç olabilir. Hacı Bektaş-ı Veli buyurdu ki, 'Neresi seni dünyaya çekiyorsa, sana Allah’ı unutturuyorsa orası senin helakın için tuzaktır. Neresi seni Allah’a yöneltiyorsa, seni düşündürüyorsa, orası cennete gitmen için duraktır” dedi.

Abdurrahman Dilipak'ın yazısının tamamı için...