Marmara Denizi üstünde görülen UFO olay oldu

Uzay, uzaylılar ve UFO'lar dünya genelinde en çok merak edilen konulardan biri. 2008 yılında Marmara Denizi üzerinde Yalçın Yaman tarafından kaydedilen UFO görüntüleri yabancı basında gündem oldu.

A+ A-

2008 yılında Marmara Denizi'nin üzerinde kaydedilen görüntüler, aradan 11 yıl geçtikten sonra, yabancı basında gündeme geldi.

Tartışmalı görüntülerin ne olduğu bilinmediği gibi, gerçek olup olmadığı da netlik kazanmış değil.

Görüntülerdeki cisimlerin askeri araç ya da benzeri bir fenomen olduğu iddialar arasında yerini buldu.Yabancı basındaki teoriciler, görüntüyü Adobe Premiere programı üzerinden yeni ipuçlarına ulaştıklarını açıkladı.

Görüntülerden 11 yıl sonra Unidentified Aerial Phenomena isimli YouTube kanalı, Marmara Denizi üzerinde kaydedilen görüntülerle ilgili yeni açıklamalar getirdi.

YouTube üzerinden paylaşılan videoda 2008 yılındaki görüntünün 100 kat yakınlaştırılarak, stabile edilmesinin ardından billinen uzaylı tasfiri olan büyük kafa ve büyük gözler olduğunu belirtiliyor.

Tabii şu an için bunların yalnızca iddia olduğunu ve resmi bir kaynaktan edilen herhangi bir bilgi olmadığını belirtelim.