Çekmeköy'de DP'nin adayı Hüseyin Avni Sipahi'den gövde gösterisi

Çekmeköy'de DP'nin adayı Hüseyin Avni Sipahi'den gövde gösterisi
Güncelleme:

Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi ve listesinde yer alan meclis üyesi adayı Cumhur Balcı, partililer ile kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi'nin listesinde yer alan meclis üyesi adayı Cumhur Balcı, partililerle düzenlediği kahvaltı toplantısında bir araya geldi. Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi'nde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda açılış konuşmasını yapan Balcı,Çekmeköy'de yapılamayanları yapacaklarını belirterek,"Mustafa Kemal Atatürk'ün en güzel hedeflerinden biri olan toplumu muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak sözünü Çekmeköy'de gerçekleştirmek için yola çıktık. Çalışmalarımızla herkesin derdine derman olacağız. "Yeter Söz Çekmeköy'ün" dedi. Konuşmasının ardından meclis üyesi adayı Cumhur Balcı, kürsüye Çekmeköy Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Avni Sipahi'yi davet ederken kahvaltı organizasyonuna katılanlara teşekkür etti.

308 OYLA KAYBETTİKLERİNE DİKKAT ÇEKTİ

2009 seçimlerinde 308 oyla kaybettiklerine dikkat çeken Sipahi,"İnsanlar mutlu değil. Ama önümüz aydınlık, yarım bıraktığımız maça kaldığımız yerden devam edeceğiz.  Bu defa sonradan ortaya çıkarılan sandıklara izin vermeyeceğiz. Hatırlarsınız sandıkların sayılmasından saatler sonra bir okulda üç sandığın unutulduğu iddia edilerek bu sandıklar sayıma ilave edilmişti. Bu şekilde de seçimi kazanmamıza engel olunmuştu'' dedi.

Projeleri, ışık saçıyor

Projeleri hakkında da bilgi veren Sipahi,"Ben anlayışı yok. Biz varız. Yeni ve milli bir yönetim ile geliyoruz. Belediye başkanı olduğumda ‘Çekmeköy cebimde, başkan emrimde’ projemizle isteği ve talebi olan bütün vatandaşlarımız bana ve çalışma arkadaşlarımıza anında ulaşabilecek. Ulaşılabilir bir belediye başkanı olacağım. En büyük projemiz ise ‘Ev sahibi rahat, kiracıya hayat’ projemiz. Kiranın 6 ayı belediyeden olacak. 6 ayı da kiracıdan olacak. Vatandaşın nefes almasını sağlayacağız.  ‘Atölye evimde, para cebimde’ projemizle de ev hanımlarını iş sahibi yapacağız. Ev hanımları bu sayede ev bütçesine katkıda bulunacak. Gençlere ve çocuklara eğitim, spor ile sanat alanında eğitim verecek merkezler kuracağız. Çocuklarımızın hangi alana yatkınlığı varsa destekleyeceğiz ve yanında olacağız. Halk, çocuklarımızı bize emanet edecek biz de onları yetiştireceğiz. Anneler de çocukları bize emanet ederken ev işlerini rahatça yapabilecek.  Engelliler, yaşlılar ve uyuşturucu bağımlısı gençlerimiz ile ilgili de projelerimiz olacak. Uyusşturucu bağımlısı gençlerimiz ile ilgili emniyet ve psikologlarla iletişim halinde olacağız.  Her mahalleye ikinci hayat evi yapacağız. Alt yapı ve üst yapı olarak ne eksik varsa onları da yapacak güce sahibiz. Ayrıca kişiye özel uygulanan imar ayrımcılığına da son vereceğiz" diye konuştu.

Tuvaletler ücretsiz, çay 1 TL olacak

Doğa Park’ta çayın 2.5 TL, tuvaletin ise 1 TL olmasını eleştiren Hüseyin Avni Sipahi, “ Bizim belediye başkanlığımız da çay 1 TL, tuvalet ise ücretsiz olacak. Bağdat Caddesi’ndeki fiyatları, birilerinin Çekmeköy’de uygulamasına müsadece etmeyeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.