CHP'li Kaftancıoğlu'na mide bulandıran taciz

CHP'li Kaftancıoğlu'na mide bulandıran taciz
Güncelleme:

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kendisine yönelik atılan çirkin paylaşımları ifşa etti. Kaftancıoğlu'nun yayınladığı mesajlarda kendisine yönelik cinsiyetçi ifadeler yer aldı.

AK Parti, geçtiğimiz günlerde 12 maddeden oluşan sosyal medya etik kuralları yayınlamıştı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal tarafından yapılan açıklamada, “Profilinde, bu işaretleri (Yeşil daire ve Türk Bayrağı) kullananları şahsi hesaplarımızdan takip ediyoruz. Limitim dolana kadar takipte bulunacağım. Yeşil daire etik kurallara uyacağım, Türk Bayrağı milli hesap” ifadelerini kullanmıştı.

KAFTANCIOĞLU İĞRENÇ MESAJLARI TEK TEK İFŞA ETTİ

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Mahir Ünal’ın talimatıyla profillerine söz konusu işaretleri koyarak etik kurallara uyacağını ve milli hesap olduğunu öne süren bazı hesapların hakaret ve tehdit içeren mesajlarını paylaştı.

AK Partili Mahir Ünal’a da çağrıda bulunan Kaftancıoğlu, “Yardımcı olayım, etik kurallara sonuna kadar uyan hesaplarınızı takip etmeyi gözden kaçırdıysanız eğer. Haksızlık olmasın arkadaşlara. Unutmadan; etik kurallara uymak, işaret koymakla değil, etik ilkelere inanmakla oluyor. Hatırlatmayı görev sayarım” dedi.