Erdoğan'ın evllilik dışı ilişki çıkışına çok sert yanıt

"Gençlerin evlenmediği"ni söyleyerek "evlilik dışı ilişkinin özlendirilmeye çalışıldığını" belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt veren CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak 'İş sorunu çözülmeden eş sorunu nasıl çözülecek?' dedi.

Erdoğan'ın evllilik dışı ilişki çıkışına çok sert yanıt
A+ A-

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

ERDOĞAN'A TEPKİ
-Eli doğru dürüst ekmek tutmayan gençler nasıl evlenecek? Bunu soran yok. İş sorunu çözülmeden eş sorunu nasıl çözülecek? Madem devlet babadan bahsediyorsunuz, o zaman bu ülkenin evlatlarına iş bulmak zorundasınız. "Herkese iş bulmak zorunda değiliz" dediniz. İş bulma mecburiyetinde değilseniz bu evlenme evlenmeme işlerine karışmayacak, susacaksınız.

-3-5 yandaş için milletin sınırlı kaynaklarını heba ettiniz. İşsizlikle makyajlı gerilemenin sürmesi artık mümkün değil. Boş bir kibirin yönettiği ülkemiz her alanda duvara çarpıyor.

Devlette liyakatın yerini sarayın kibirlisine sadakat aldı. Bürokrasi çalışmıyor, işler hesapsız gidiyor.  

-Bu memlekette umreye gidecek milletvekillerinin Saray'dan izin alması gerekirken Simit Sarayı’nı kurtarma operasyonundan haberdar olmaması mümkün mü?

-Kamyoncuya diyorlar ki yükünü indirdikten 6 saat sonra e-fatura kesme zorunluluğu getirildi. Hükûmetin kamyoncularla derdi ne? Bu rejim milletin derdine çözüm getiremiyor. Tek adam rejimi geldiğinden beri cebimizi boşaltıyor. Devlet yönetimi liyakat, ehliyet ister. Öncelikli ciddiyeti ilan etmek gerekiyor.

-Hükümetin kamyoncularla alıp veremediği nedir anlamadım. Tepki alınca ertelediler. Bu uygulamayı kimler zengin olsun diye yaptınız?

-Tek adam rejimi geldiği günden beri cebimizi boşaltıyor.

LİBYA ARABULUCULUK?
-Tek adam rejiminin ortaya çıkardığı kaotik durumu ortaya çıkarıyor. Dün Lavrov'la beraber Çavuşoğlu açıklama yapıyorlar. Arabulucular burada kim? Rusya ve Türkiye. Ne önerilir ne önerilmez biz biliriz.

FETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞI TARTIŞMASI
MHP bu işlerden şikayetçi mi? Getirsinler araştırma önergesini, biz de mecliste destekleyelim. FETÖ'nün siyasi ayağı ortaya çıksın

Erdoğan ''evlilik dışı ilişki özendiriliyor'' dedi, sosyal medya karıştıErdoğan ''evlilik dışı ilişki özendiriliyor'' dedi, sosyal medya karıştı