Sarıgül: ''Bu olmazsa genel başkanlığı bırakırım''

Sarıgül: ''Bu olmazsa genel başkanlığı bırakırım''
Güncelleme:

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, genel merkez yöneticileri ve parti üyeleriyle bir araya geldiği iftarda sürpriz bir çıkış yaparak “60 günde 30 bin üye kaydı olmazsa genel başkanlığı bırakırım” dedi.

Son zamanlarda çektiği TikTok videoları ile gündemden düşmeyen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'den dikkat çeken açıklamalar geldi.

Sarıgül partisinin genel merkez yöneticileriyle iftar yemeğinde buluştu. Özel bir otelde düzenlenen iftar yemeği sonrası TDP Genel Başkanı Sarıgül açıklamalarda bulundu.

"GENEL BAŞKANLIĞI BIRAKIRIM"

Hem partisi hem de ülkesi için çok çalıştığını söyleyen TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül şu ifadeleri kullandı

“Alın terimizin ve emeğimizin karşılığını yüzde 100 alacağız. İnanın ki hiç durmuyorum. Vücudum dursa zihnim durmuyor. Sürekli ülkem, bana inanalar ve güvenenler için ne yaparım diye 24 saat düşünüyorum. Ülkemiz ve partimiz için TDP’den başka çare yok. Yerel yönetimlerde sağladığımız Şişli modelini Türkiye çapında sağlayacağız. TDP’ye nazar değecek diye korkuyorum. Buradan ilan ediyorum, 60 günlük süre içerisinde bu ülkede 30 bin tane üye kaydı olmazsa genel başkanlığı bırakırım. Üyelerimizi arttıracağız, başarılı teşkilatlarımızı kutlayacağız, daha çok çalışması gereken arkadaşlarımıza yoğun bir şekilde destek vereceğiz. Biz önümüzdeki sürede proje, çözüm, çare üreteceğiz. Artık bireysel konuşma devrini kapatıyor, proje konuşma devrini başlatıyoruz. Turizmde, tekstilde, tarımda, teknolojide neler yapacağımızı konuşacağız, halkımızla buluşacağız, her gittiğimiz yerde çözümü anlatacağız” diye konuştu.