Trabzonlu Gazi’ye Evinde "Geçmiş Olsun" Ziyareti

Trabzon'un Maçka İlçesi Belediye Başkanı Koray Koçhan, görev yaptığı Şırnak'ta 27 Mart Pazar günü bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen...

Trabzonlu Gazi’ye Evinde "Geçmiş Olsun" Ziyareti
A+ A-

Trabzon'un Maçka İlçesi Belediye Başkanı Koray Koçhan, görev yaptığı Şırnak'ta 27 Mart Pazar günü bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada yararlanan ve tedavisinin ardından evinde dinlenen Gazi Samet Özkan'ı Yazlık Mahallesi'ndeki evinde ziyaret etti.

Ziyarete İlçe Belediye Meclis Üyesi Hakkı Günaydın, Yazlık Mahallesi Muhtarı Erol Sarıtaş da bulunurken, Başkan Koçhan, vatan, millet ve bu din için mücadele eden polislere ve askerlere her zaman dua ettiklerini söyledi. Koçhan, "Vatanın birliği ve bütünlüğü için verdiği mücadeleden dolayı minnettarız. Oradaki mücadelenizden ve göstermiş olduğunuz eşsiz kahramanlığınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Bizler her zaman sizin yanınızdayız. Rabbim, askerimize polisimize kuvvet versin. Dualarımız onlarla. Kahraman Gazimize ailesiyle birlikte sağlıklı, huzurlu, uzun bir ömür diliyorum" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Başkan Koçhan, Atasu Çayırlar Mahallesinde Şehit Jandarma Er Yusuf Yıldız'ın mezarını ziyaret ederek Yasin okudu. AK Parti İlçe Başkanı Sedat Kongur, Belediye Meclis Üyeleri Bilal Yıldız, Naci Turnagöl, Çayırlar Muhtarı Erol Akyüz, Galyanspor Başkanı Temel Erbakan İskenderoğlu'nun da bulunduğu programda Şehit Yıldız için dualar okundu.