Eski sevgililer takip altında !

Ankete katılanların sadece %15’i eski sevgililerini sosyal medyada takip ediyor...

A+ A-

Birçoğumuz için vazgeçilmez olan sosyal medyanın yaşantımıza etkisi çok fazla. eÇift.com üyeleri arasında düzenlediği ankette “eski sevgiliyi sosyal medyada takip ediyor musunuz? diye sordu. Anket sonuçları ise çiftlerin artık eski sevgililerini takip etmeyi bıraktıklarını gösteriyor.

Yaşam tarzı haline gelen her an online olma durumu ile birçok sosyal davranışımız, alışkanlıklarımız buna ayak uydurmaya başladı. Zamanımızın en çoğunu sosyal medyada geçirmeye başladık. İlişkilerimiz de artık sosyal medya üzerinden kuruluyor hatta sosyal medya ki duruşumuz ilişkilerimize yön veriyor.

Türkiye\'nin, sosyal medya kullanımında Brezilya, Rusya, Endonezya, Hindistan ve İngiltere\'yi geride bırakarak ABD\'nin ardından ikinci sırada, Twitter’da dünya birincisi ve Foursquare’de de ikinci sırada yer alması sebebiyle

eÇift.com üyelerine “Eski sevgilinizin ne yaptığını sosyal medyada takip ediyor musunuz ? ” sorusunu yöneltti.

Anket sonuçlarında, ankete katılanların sadece %15’inin eski sevgililerini sosyal medyada takip ettikleri ortaya çıktı. Bu sonuçlar gösteriyor ki insanlar artık eskiye bağlı kalmaktan kaçınıyor, geçmişle ilgili alışkanlıklarını hızla değiştiriyor ve mutlu olmanın yollarını arıyor.

Özellikle yaz mevsiminin başladığı bu günlerde herkes yeni bir enerji, eski sevgililerini unutup doğru kişiyi bulmayı istiyor.

Leyditurk.com