için kaldı

Ferhat Göçer, kızının iddialarına yanıt verdi

Ferhat Göçer, kızının iddialarına yanıt verdi
Güncelleme:

Yazdığı sitem dolu mektupla gündeme gelen Yağmur Göçer babasına, 'Keşke şöhret olmasaydı da benim babam olarak kalsaydı' sözleriyle seslendi. Ferhat Göçer'den kızının sözlerine cevap geldi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına dün şarkıcı Ferhat Göçer’in kızı Yağmur Göçer konuk oldu. Yazdığı sitem dolu mektupla gündeme gelen Yağmur Göçer babasına, 'Keşke şöhret olmasaydı da benim babam olarak kalsaydı' sözleriyle seslendi. Ferhat Göçer'den kızının sözlerine cevap geldi.

Göçer, sosyal medya hesabından şu duyuruyu yaptı: Dostlar merhaba... Kızımla ilgili (öncelikle onun sağlığı için) özelde kalması gereken konuların, kamuoyunu yanlış yönlendirmeyi amaçlayan bir zihniyetle, dürüstlükten uzak açıklamalarla gündeme gelmiş ve sizleri meşgul etmiş olmasından dolayı çok üzgünüm... Artık zorunluluk haline gelmesi sebebi ile bu Çarşamba saat 10.30’da bir defaya mahsus yapacağım basın toplantısında tarafıma karşı öne sürülen planlı, haksız ve art niyetli suçlamalarla ilgili detaylı açıklama yapıp soruları tüm gerçekleri ile cevaplayacağım.

Ferhat Göçer'in kızı: ''Bana takoz derdi köpeğe ise kızım!''Ferhat Göçer'in kızı: ''Bana takoz derdi köpeğe ise kızım!''

 

Etiketler ferhat göçer