Kritik MGK sona erdi ! Neler konuşuldu ?
Kadir Topbaş istifa etti !
Miss Turkey birincisi Itır Esen'in tacı geri alındı

Işıl Reçber isyan etti !

Eski kaleci Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber Cadılar Bayramı kutlamalarıyla ilgili isyan etti.

Işıl Reçber isyan etti !
A+ A-

Eski kaleci Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, konuk olduğu programda Cadılar Bayramı kutlamalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ünlü isimlerin sosyal medya hesapları bir süredir birbirinden korkutucu kostümler ve makyajlarla dolup taşıyor. Amerika’da kutlanan Cadılar Bayramı’nı Türkiye’de de kutlayan ünlü isimlerin bu paylaşımları, görünen o ki kendi içlerinden isimleri de rahatsız etmiş. Renkli Sayfalar programına katılan Işıl Reçber’in Cadılar Bayramı kutlamalarına bakışı şöyle:

“Bizim dinimizde böyle bir şey yok diye çerçevelendirmek istemiyorum ama cadı mıyız ki, cadılar bayramını kutlayalım? Bizim o kadar güzel bayramlarımız var ki, onlara bu kadar değer verilmiyor! Görgüsüzlük olarak değerlendirmiyorum ama ‘Herhalde insanlar keyif alacak şey arıyorlar’ diye düşünüyorum. Hiç kutlamadım, asla da kutlamam. Bana çok anlamsız geliyor. Bize özel bir çok şey var. Kadir gecelerimiz var, kandillerimiz var… Onlara bu kadar emek verilmiyor. Ne zaman sosyal medyada çocuklarımın fotoğrafını paylaşsam, ertesi gün bir şey oluyor. Ya grip oluyorlar ya düşüyorlar… Bazı insanlar gazeteci dostlarıma ‘Size para versek bizim PR’ımızı yapar mısın?’ teklifi ile gidiyorlarmış. Bunları duyuyorum. Sosyeteye girmek süreklilik gerektirir. Bu işin kursla, reklamla, parayla alakası yok.”