MasterChef Türkiye'ye veda eden isim belli oldu

Dün akşamki 44. son bölümünde eleme heyecanı yaşanan MasterChef Türkiye yarışmasında elenen isim Mustafa, Güzide ve Suna ile elemeye kalan Eda oldu.

A+ A-

TV8'de yayınlanan ve jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin yaptığı MasterChef'in 2. sezon 44. yeni bölümünde yarışmaya veda eden isim belli oldu. MasterChef'te mavi ve kırmızı takımlarından Eda, Güzide, Mustafa ve Suna bu hafta eleme adayları olmuştu.

MASTERCHEF'TE İŞTE ELENEN İSİM

MasterChef Türkiye'de eleme oyunu öncesi Eda ile Mustafa arasında gerginlik yaşandı. Eda, Mustafa'nın kendisi ile alay ettiğini söyleyip sert ifadeler kullandı.

 MasterChef' akşam eleme yemeği için Somer Şef'in Çin mutfağından istediği ördekli yemeği yapıldı. Eda, Güzide, Mustafa ve Suna en iyi tabağı çıkarmak için tüm hünerlerini gösterdi Şefler yaptıkları tadımların ardından en iyi iki tabağı belirledi.

İlk olarak Suna ikinci olarak da Güzide en iyi tabakları çıkardı. Eda ve Mustafa ise son ikiye kaldı. Şefler ise kararı açıkladı. Somer Şef'in istediği tabağı yapamayan Eda bu hafta MasterChef'ten elenen isim oldu. Elendikten sonra duygusal anlar yaşayan Eda gözyaşlarını tutamadı.

EDA GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

MasterChef Türkiye'nin 44. bölümünde yarışmaya veda eden Eda Karabulut Nayır, eleme sonrası hislerini anlattı. "Pastacı kalfası Eda'ydım ve buradan çıkıyorum şimdi aşçıyım" diyen Masterchef Eda, arkadaşlarının kendi hareketlerinden rahatsız olmuş olabileceğini de sözlerine ekledi.