Cem Yılmaz 'kürk manto' gafına ilginç bir yorum getirdi

Cem Yılmaz 'kürk manto' gafına ilginç bir yorum getirdi

TV8'de yayınlanan 'Aramızda Kalmasın' programında "Madonna" gafıyla gündeme gelen Funda Özkalyoncuoğlu'na bir tepki de ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan geldi.

TV8'de yayınlanan ''Aramızda Kalmasın'' isimli programın daimi yorumcularından Funda Özkalyoncuoğlu öyle bir gaf yapıtı ki sosyal medya yemeden içmeden iki gündür bu konuyu tartışıyor. 

Cem Yılmaz kayıtsız kalmadı. Konuya kendine özgü üslupla çarpıcı bir yorum getirdi.  

Twitter hesabından Kürk Mantolu Madonna göndermesinde bulunan Cem Yılmaz, bir kürk fotoğrafı paylaşarak "Efendiler ! Bu kürk mantodur ! (Bazen sıfırdan başlamak iyidir) Bilmeden konuşan "yegane" o tontiş miş gibi de yapınca pek de güzel oluyor,ne de rahatlık veriyor hele hele :) #dışcephemantolama!" diye yazdı.

screenshot_1-163.jpg

NE OLMUŞTU

TV8'de yayınlanan 'Aramızda Kalmasın' programında, Beren Saat’in, Sabahattin Ali’ye ait, Türk edebiyatında önemli bir yeri olan 'Kürk Mantolu Madonna' kitabının uyarlaması olacak bir filmde rol alacağı konuşulurken, Özkalyoncuoğlu, kitapta anlatılan karakteri müzisyen Madonna sandı. Özkalyoncuoğlu, "Madonna'nın hayatı bizim için enteresan olabilir" deyince program moderatörü Jess Molho "Yalnız bu kitap 1943'te yazıldı. Sabahattin Ali bu kitabı asker yıllarında çadırda yazmış" diye uyardı. Uyarı karşında şaşıran Özkalyoncuoğlu ve programın diğer sunucusu Sena Keçeli'nin "Madonna var mıydı o zamanlar?" demeleri sosyal medyada konu gündem oldu.