Oğuz, Özlem'in abilerinin peşinde

Karagül, cuma günü saat 20:00'da Fox TV'de...

A+ A-

Karagül 63.Bölüm Özet

Melek’in ortadan kaybolmasını Kendal kendi çıkarlarını düşünerek kimseye haber vermez. Ancak bu konuda endişelenen Özlem, Oğuz komutana haber verir. Elindeki bilgileri birleştiren Oğuz, Melek’in kaçırıldığını anlar ve tüm gücüyle Özlem’in abilerinin peşine düşer.

FIRAT , EBRU’YA GERÇEĞİ ANLATACAK MI?

Ebru, Fırat’ın kızından gelen mektupları bulduktan sonra, onları buluşturmak için plan yapar. Ve bu planda ona en çok yardım edecek kişi Baran olur.  Narin, onların yakınlaşmasını uzaktan izlemek zorunda kalır. Yıllardır içinde taşıdığı evlat hasreti Ebru sayesinde sona ermek üzereyken, Fırat, bunun karşılığında gerçekleri anlatmayı kafasına koyarak konağa gider. Narin karşısında Fırat’ı görünce ne yapacağını anlar. Fırat’ın ağzından çıkacak olan tek cümle ile tüm hayatının alt üst olacağını bilen Narin için,  zor günler gelmiş ve kapısına dayanmıştır. 

BÜYÜK BULUŞMA...

Melek’i arayan Kadriye’nin aldığı cevap, onun yaşlı kalbi için artık çok fazladır.  Buna dayanamayan Kadriye, olduğu yere yığılır. Melek’i kaçıran Sabri için artık geri dönüş yoktur. Bu namus davası temizlenecektir.  Kendal’ı arayarak Melek’e karşılık Özlem’i istediğini söyler. Kendal, başına geleceklerden habersiz Özlem’le beraber buluşma yerine gider.  Bu büyük buluşma kimsenin beklemediği bir şekilde sonuçlanır.