Zengin Kız Fakir Oğlan ''dalya'' dedi

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Zengin Kız Fakir Oğlan, 100. bölümüyle “dalya” dedi.

A+ A-

Başrollerinde Ufuk Özkan, Ecem Özkaya Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Gözde Okur, Mahir İpek, Ferdi Akarnur, Kemal Kuruçay, Zerrin Epikmen,Gülnihal Demir ve George Havuçoğlu’nun yer aldığı Zengin Kız Fakir Oğlan, geçtiğimiz Çarşamba günü yayınlanan 100. Bölümüyle “dalya” dedi.

3 sezondur devam eden dizinin yapımcısı Birol Güven, emeği geçen herkese teşekkür etti ve “Bu dizi, Türkiye’nin en özel insanları tarafından çekilen, en üşütük dizi. Böyle giderse, biz daha çok 100 bölümler kutlarız.”dedi.

Dizinin başrol oyuncularından Ufuk Özkan “ 100 hafta önce bir çocuk doğdu, emeklemeye başladı, yavaş yavaş büyüdü ve izleyicilerimiz sayesinde koşmaya başladı.”  Ecem Özkaya Üstündağ “Bizi yalnız bırakmayan tüm izleyicilerimize teşekkür ederiz.”  Hüseyin Avni Danyal  “ Hep birlikte nice yüz bölümlerimiz olsun .” Ayda Aksel ise “ 100. bölümü kutlamak çok özel ve mutluluk verici.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde bir kalp rahatsızlığı geçiren Kemal Kuruçay da hasta yatağından mesaj gönderdi. Çok iyi olduğunu belirten Kuruçay  “Hep birlikte nice yüz bölümler olsun.” dedi.

Zengin Kız Fakir Oğlan, her çarşamba saat:19.55’te  TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.