Yayın sırasında tuvalete giden Ece Üner'in mikrofonu açık kaldı

Güncelleme:

Ünlü haber spikeri Ece Üner, Oğuzhan Uğur'un Youtube kanalına konuk oldu. Yayın ortasında tuvalete giden Üner'in mikrofonu açık kalınca ilginç anlar yaşandı.

Son dönemlerde yaptığı yayınlarla adından sıkça söz ettiren Oğuzhan Uğur, bu hafta Sosyal Medya Yasası'nı konuşmak için çok sayıda sosyal medya ünlüsünü ve gazeteciyi davet etti. Gazeteciler 7 saatlik bir programa imza attı. Cüneyt Özdemir, Uğur Dündar gibi isimlerin yanı sıra Ece Üner de konuklar arasındaydı. Gazeteciler, Avukatlar ve sosyal medya ünlülerinin bir araya geldiği program kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaştı.

Program sırasında gazeteci Ece Üner, tuvalete gitmek için izin istedi. O sırada Üner'in mikrofonu açık kaldı. Mikrofonun açık kaldığını fark eden Oğuzhan Uğur hemen devreye girerek, "Arkadaşlar mikrofonu kapatır mısınız. Devamı da olacak belli ki" diyerek rejiyi uyardı. O anlar gülüşmelere neden oldu.

ECE ÜNER'DEN ESPRİLİ PAYLAŞIM: BÜYÜK SIR ÇÖZÜLDÜ

Ece Üner'İn tuvalete giderken, mikrofonu açık unutması üzerine ortaya komik anlar çıktı. Üner, Twitter hesabından "Büyük sır çözüldü. Tuvalete gidiyorum. Evet yapıyorum ben bunu!" diyerek esprili bir yanıt verdi.