Rijeka - Salzburg maçı Hüseyin Göçek'in

Rijeka - Salzburg maçı Hüseyin Göçek'in
Güncelleme:

UEFA, Türk hakemlerden Hüseyin Göçek'i UEFA Şampiyonlar Ligi, Ali Palabıyık'ı ise UEFA Avrupa Ligi'nde, 3. ön eleme turu rövanş maçlarında görevlendirdi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Hüseyin Göçek, yarın Hırvatistan'ın Rijeka ile Avusturya'nın Salzburg takımı arasında oynanacak  UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ikinci maçını yönetecek.

Hırvatistan'ın Rijeka şehrindeki HNK Rijeka Stadı'nda TSİ 21.45'te  başlayacak karşılaşmada Göçek'in yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Kemal  Yılmaz yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Barış Şimşek olacak.

Ali Palabıyık ise 3 Ağustos Perşembe günü Rusya'nın Zenit ile  İsrail'in Bnei Yehuda takımı arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu  rövanş maçında düdük çalacak.

Rusya'nın Saint Petersburg şehrindeki Yeni Zenit Stadı'nda TSİ  20.00'de başlayacak karşılaşmada Palabıyık'ın yardımcılıklarını Mehmet Cem Satman  ve Serkan Olguncan yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemliğini ise Alper Ulusoy  üstlenecek.

Gözlemci Erol Ersoy'a görev

UEFA gözlemcisi Erol Ersoy, Hollanda'nın Ajax ile Fransa'nın Nice  takımı arasında yarın oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanş  maçında hakem gözlemcisi olarak görev yapacak.

 

  

Hollanda'nın başkenti Amsterdam ile aynı adı taşıyan statta oynanacak  karşılaşma TSİ 21.45'te başlayacak.