Beşiktaş'ta kadro dışı kalan Serdar Saatçı'dan ilk açıklama

Beşiktaş'ta kadro dışı kalan Serdar Saatçı'dan ilk açıklama

Beşiktaş'ın Viktoria Plzen ile oynandığı hazırlık maçından sonra kadro dışı 19 yaşındaki Serdar Saatçı, 8 gün sonra özür diledi.

Geçen hafta Çekya ekibi Viktoria Plzen ile oynanan hazırlık maçındaki davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan 19 yaşındaki savunma oyuncusu Serdar Saatçı, siyah-beyazlı camiadan özür diledi.

Sosyal medya hesabı aracılığıyla "Büyük Beşiktaş camiasına özürümdür" başlıklı bir açıklama yayınlayan genç yetenek, Siyah beyaz formanın ağırlığını her zaman taşıdığını belirterek kadro dışı bırakılmasına neden olan davranışı nedeniyle özür diledi.

Genç yetenek 20 Temmuz’un ilk saatlerinde 00:57’de yayınladığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"On yaşımda özkaynak düzeninden başlayarak bugüne kadar tüm yaş kategorilerinde Beşiktaş formasını giymekten her zaman onur duydum. Milli takımlara kadar yükselmeme vesile olan, şampiyonlar ligi sahnesinde kendimi gösterme fırsatı veren şanlı Beşiktaş formasını temsil ederken hiçbir zaman ŞEREFİNLE oyna HAKKINLA kazan ilkesinden de ödün vermedim. Siyah beyaz formanın ağırlığını her zaman üstümde taşıdım.

Son günlerde üzerimde oluşan yanlış algıdan dolayı bu açıklamayı yapmak istedim. Başta büyük Beşiktaş taraftarı olmak üzere başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi’den yönetim kurulumuzdan hocamız ve teknik ekibimizden tüm takım arkadaşlarımdan Beşiktaş’ta çalışan ve Beşiktaş’ta yaşayan herkesten özür dilerim."