Denizlispor’da transfer devam ediyor

Denizlispor’da transfer devam ediyor

Denizlispor, eski futbolcusu Burak Karaduman'la anlaşırken, Çatalcaspor'dan genç Batıcan ve gurbetçi Taşkın İlter'i de geleceğe yatırım olarak renklerine bağladı.

Orta sahaya yapılacak takviye konusunda uzun süredir Alanyasporlu Barış Örücü’nün peşinden koşan Denizlispor yönetimi, bu futbolcunun transferinin zora girmesi üzerine rotayı Burak’a çevirip, geçen sezon Konya Anadolu Selçukspor’da oynayan tecrübeli oyuncuyla anlaştı. Denizli’ye gelerek 1 yıllık sözleşme imzalayan Burak, takımla birlikte antrenmanlara başladı.

Barış Örücü gibi, yine Alanyaspor’da top koşturan santfor Perovic’in de transfer sürecinin uzaması üzerine Yunanistan’ın Kallonis takımından Kenyalı Paul Were Ooko’yu kadrosuna dahil eden yönetim, bonservis sorununu çözmesi halinde Perovic’i de renklerine bağlamayı planlıyor. Yeni sezon için alternatifli bir kadro kurmayı planladıklarını söyleyen Başkan Süleyman Urkay, “Kadro derinliğini artırıp, takım içi rekabeti geliştirmek istiyoruz. Amacımız tehlikeden uzak bir sezon geçirmek ve gerekirse sezon içinde yapılacak takviyelerle zirve yarışı verebilmek” dedi.