Levent Eriş Boluspor'da

Levent Eriş Boluspor'da

Boluspor, Giresunspor'un teknik direktörü Levent Eriş ile 1 yıllık anlaşma imzaladı.

Kulüp binasında düzenlenen imza törenine, Boluspor Kulübü Başkanı Emin Semercioğlu, yönetim kurulu üyeleri ve Levent Eriş katıldı.

Kulüp başkanı Emin Semercioğlu, törende yaptığı konuşmada, Boluspor'un bu yıl Levent Eriş ile çalışacağını söyledi. Semercioğlu, Eriş'in kulübe hayırlı olmasını dileyerek, ''Teknik direktör olarak Levent Eriş ile bir yıllık anlaşma yaptık. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde arkadaşlarımızla mutlu sona ulaşırız. Teknik direktörümüz camiamıza hayırlı olsun'' dedi.

Eriş, Boluspor'un büyük ve önemli, hedefleriyle örtüşen bir camia olduğunu belirterek, Boluspor'da olmaktan gurur duyduğunu kaydetti.

Levent Eriş, hedefe ulaşmak için birlikte hareket edeceklerinin altını çizerek, ''Boluspor'un Süper Lig'de olması için el birliği ile birlikte hareket etmek durumundayız. Sadece ben ve ekibimin şampiyonluğu istiyoruz diye bir başarıya ulaşma gibi bir düşüncemiz yok. Bu bir ekip çalışmasıdır. Başkanımızdan yönetim kurulumuza, taraftarımızdan basınımıza kadar herkese görev düşüyor'' ifadelerini kullandı.
Eriş, konuşmasının devamında, sadece ve sadece gerçekleri yansıtarak yola çıkacaklarını belirterek, ''Kimseye hayal tacirliği yapmayacağız, ayağımızı da yorganımıza göre uzatarak, kesinlikle kulübümüzü en ufacık bir zarara uğratmadan hayırlısıyla hedefe ulaşacağız. Bu hedefe ulaşmak için her şeyi yapacağız''şeklinde konuştu.

Levent Eriş, imzayı attıktan sonra kulüp başkanı Emin Semercioğlu ile tokalaştı.
Eriş, daha sonra Boluspor bayrağıyla gazetecilere poz verdi.