Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerimiz belli oldu

2018 CEV Şampiyonlar Ligi'nde, kadınlarda Fenerbahçe, Galatasaray ve VakıfBank'ın, erkeklerde ise yine Fenerbahçe, Halkbank ve Arkas'ın rakipleri belli oldu.

Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerimiz belli oldu
A+ A-

Kuralar, Rusya'nın başkenti Moskova'da çekildi. Kuraya 1'inci torbadan katılan Fenerbahçe KadınVoleybol Takımı, B Grubu'nda İtalya ekipleri Imoco Volley Conegliano, Igor Gorgonzola Novara ve Rusya temsilcisi Dinamo Moskova ile eşleşti.

VakıfBank ve Galatasaray D Grubu'na düşerken, iki temsilcimizin gruptaki rakipleri Rusya ekibi Dinamo Moskova ve Polonya temsilcisi Budowlani Lodz oldu.

Erkeklerde ise kuraya, Türkiye Ligi Şampiyonu olarak 1 numaralı torbadan seri başı olarak dahil olan Halkbank Ankara, B Grubu'nda Yunanistan'ın PAOK Selanik, Almanya'nın VfB Friedrichshafen ve Finlandiya'nın Ford Store Levoranta Sastamala takımları ile eşleşti. Kuraya 4'üncü torbadan giren Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı A Grubu'nda İtalya ekipleri Sir Colussi Sicoma Perugia, Cucine Lube Civitanova ve Belçika temsilcisi Knack Roeselare ile eşleşirken, bir diğer temsilcimiz Arkas'ın E Grubu'ndaki rakipleri, Polonya ekibi Zaksa Kedzierzyn-Kozle, İtalya takımı Trentino Diatec ve Belçika temsilcisi Noliko Maaseik oldu.