Mide bulandıran işkence: Cinsel organını kesip yedirdiler !

Mide bulandıran işkence: Cinsel organını kesip yedirdiler !

Son günlerde art arda yaşanan terör olaylarıyla gündeme gelen İngiltere'den bu sefer mideleri bulandıran bir cinayet haberi geldi.

İngiltere'de akıllara durgunluk veren bir cinayet ortaya çıkarıldı. 45 yaşındaki iki çocuk babası adam bir kadın tarafından kaçırıldı. Ardından olaya dahil olan 3 kişiyle birlikte adam işkenceye uğradı. Dişleri çekiçle kırılan, vücudu mora dönene kadar dövülen adamın o halini sosyal medyada bile paylaştılar. Korkunç olay bununla da sınırlı değil. Adamın cinsel organını kesip kendisine yedirdiler.

İngiltere'nin Kuzey Tyneside bölgesinde 45 yaşındaki Jimmy Prout isimli iki çocuk babası adamın yaklaşık bir buçuk yıl önce cesedi parçanmış halde, çöplük alanda bulundu. Olayla ilgili biri erkek 4 kişi yakalanarak cinayet suçundan yargılanamk üzere hapse atıldı. 

Jimmy Prout Ekim 2015 yılında kaçırıldı. Ortaya çıkan güvenlik kamerası görüntülerinde adamın 26 yaşındaki Ann Corbett tarafından kaçırıldığı açıkça görülüyor.

Ardından olanlarsa inanılır gibi değil. Adama aylarca işkence edildi. Dişlerine çekiçle vuruldu. Göz çevresi siyaha dönmüş, vücudu darp edilmekten mosmor olmuş bir halde adamın fotoğrafları çekildi. Üstelik o fotoğraflar Facebook hesabından "Çenem darp edildi", "Vücudum darp edildi. Çenem darp edildi. Omuzlarım darp edildi" gibi iletilerle paylaşıldı. Zavallı adamın kırık dişlerini göstermek için güldürüp fotoğrafını çektiler. Jimmy Prout'un sosyal medayadan paylaşılan görüntülerinin arkadaşları tarafında yapıldığı düşünüldü ve ciddiye alınmadı.

Cinsel organını kesip yedirdiler

İşkence bununla bitmedi. Jimmy Prout'u bir köpeğe tacize zorladıkları, adamın cinsel organını kesip kendisine yedirdikleri ortaya çıktı.

Tüm bunların ardından Jimmy Prout'un parçalanmış cesedi evinin yaklaşık 100 metre ilerisinde 9 Şubat 2016 tarhinde çöpe atılmış halde bulundu.

Korkunç işkence ve cinayetin arkasında ise 43 yaşındaki Zahid Zaman isimli bir adamın olduğu, adamın kurduğu küçük çaplı örgütle birlikte tüm bunları yaptığı ortaya çıktı. Zahid Zaman'ın, Jimmy Prout'un tutulduğu eve girip çıkarken görüntülendiği güvenlik kamerası görüntüleri de bulunuyor.

Kan donduran olayın sebebi ise Zaman'ın, Prout'un adının karıştığı bir hırsızlık olayıyla ilgili adamdan öç almak istemesi olduğu iddia ediliyor.  

Kan donduran cianeyetin aydınlatılmasıyla 26 yaşındaki Ann Corbett ve 43 yaşındaki Zahid Zaman cinayet suçundan, 50 yaşındaki Myra Wood ile 56 yaşındaki Kay Rayworth ölüme sebebiyet verme ve cinayet delillerini temizleme suçlarından yargılanak üzere hapse gönderildi.