Avusturya'ya misilleme ! Böyle arandılar
3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !
ABD'den ikinci ''Öcalan'' açıklaması

Doğubayazıt'ta Yol Kenarında Yaralı Olarak Bulunan Kadın, Stajyer Öğretmen Çıktı (Yeniden)

'Doğubayazıt'ta yol kenarında yaralı olarak bulunan kadın, stajyer öğretmen çıktı" başlıklı haberimizi yanlış fotoğraf yüklendiği için yeniden...

Doğubayazıt'ta Yol Kenarında Yaralı Olarak Bulunan Kadın, Stajyer Öğretmen Çıktı (Yeniden)
A+ A-

Sayın Yazıişleri müdürlerine

'Doğubayazıt'ta yol kenarında yaralı olarak bulunan kadın, stajyer öğretmen çıktı" başlıklı haberimizi yanlış fotoğraf yüklendiği için yeniden yüklüyoruz. Yanlış fotoğraflı çıkartarak haberi yeniden veriyoruz.

-----------

YENİDEN

AĞRI'nın Doğubayazıt İlçesi'nde otomobilden atılan ve yolun kenarında ağır yaralı bulunan kadının 21 yaşındaki stajyer öğretmen Z.K. olduğu ortaya çıktı. Kaçırılmak istenince otomobilden atlayan Z.K.'nin hayati tehlikesi devam ediyor.

Olay, 11 Nisan günü saat 12.45 sıralarında Doğubayazıt- Iğdır karayolunun 6'ncı kilometresinde meydana geldi. Plakası ve sürücüsü henüz belirlenemeyen hareket halindeki bir otomobilden birisinin atıldığını gören sürücüler durumu polise ve 112 sağlık ekiplerine bildirdi. Ambulansla Doğubayazıt Devlet Hastanesi'ne kaldırılan ağır yaralı kadının, 3 kişi tarafından kaçırılmak istenince otomobilden atladığı anlaşıldı. Durumu ağır Z.K., daha sonra Doğubayazıt Devlet Hastanesi'nden Van'a sevk edildi. Van'da tedavisi süren Z.K.'nın hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.

Genç kadını kaçıranların yakalanması için çalışmalar sürdürülüyor.

FOTOĞRAFLI