Koca şiddeti yüzünden balkondan atladı

Aksaray’da, tartıştığı eşi tarafından dövülen 23 yaşındaki genç kadın 3’üncü kattaki balkondan alt katın balkonuna atlayıp, komşularından yardım istedi.

Koca şiddeti yüzünden balkondan atladı
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Aksaray’da, tartıştığı eşi Masaud Morad (29) tarafından dövülen Fıruzeh Morad (23), 3’üncü katın balkonundan alt katın balkonuna atlayıp, komşularından yardım istedi. Yaralanan Afgan uyruklu Morad, hastaneye kaldırılırken, eşi de gözaltına alındı.

Olay, Hamidiye Mahallesi 750 Sokak’taki 5 katlı binanın 3’üncü katında meydana geldi. Afganistan uyruklu Masaud Morad ile vatandaşı olan eşi Fıruzeh Morad bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüştü.

Kocası tarafından dövülen Afgan kadın, kendi balkonlarından alt katın balkonuna atlayıp komşularından yardım istedi. Komşuların ihbarıyla olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

DAİRE BOŞTU, KAPIYI ÇİLİNGİR AÇTI

Kadının atladığı katın boş olması nedeniyle dairenin kapısı çilingir tarafından açıldı. Kurtarılan Fıruzeh Morad, sağlık görevlilerince yaralı olduğu belirlenip, ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Masaud Morad ise polis ekiplerince gözaltına alındı. Anne ve babasının kavgasından korkan 2 çocuğu ise komşular, sakinleştirmeye çalıştı.

DHA

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News