Monaco - Beşiktaş: 1-2
Kasko sigortasında flaş gelişme
Baykal'ın doktorundan flaş açıklama ! İşte son durumu

Küçük Çocuğa ’Cinsel İstismar’ Zanlısı Aynı Suçtan Hapis Yatmış

Bartın'ın Kozcağız beldesinde 7 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla bir kişi gözaltına alındı.

Küçük Çocuğa ’Cinsel İstismar’ Zanlısı Aynı Suçtan Hapis Yatmış
A+ A-

Bartın'ın Kozcağız beldesinde 7 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla bir kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahsın daha önce de "cinsel istismar" suçundan hapis yattığı öğrenildi.

Edinilen bilgilere olay, Bartın'ın Kozcağız beldesine bağlı Bakioğlu köyünde dün akşam saatlerinde meydana geldi. 7 yaşındaki bir kız çocuğunu kandırıp ormanlık alana götüren M.A. (20), burada kendisine insel istismarda bulundu. Küçük kızın durumu ailesine söylemesi üzerine, aile jandarmaya haber verdi. Pedagog ve bir avukat eşliğinde küçük kızın ifadesi alındı. Jandarma diğer taraftan kaçan zanlıyı yakalamak için harekete geçti. Jandarma ekipleri, zanlıyı evinin yakınlarında bulunan ormanlık alanda yakalayarak gözaltına aldı.

CİNSEL İSTİSMARDAN CEZAEVİNDE YATMIŞ

Daha önce de cinsel istismar suçunu işlediği için cezaevinde yattığı öğrenilen M.A.'nın 3 ay önce cezasını çekerek, cezaevinden çıktığı öğrenildi. Aynı suçtan gözaltına alınan M.A.'nın jandarma karakolundaki sorgusu devam ediyor. M.A.'nın sorgusundan sonra öğle saatlerinde adliyeye sevk edileceği öğrenildi.