Cübbeli Ahmet Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı savundu

"Cübbeli Ahmet Hoca" CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı sosyal medyada böyle savundu.

Cübbeli Ahmet Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı savundu
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde saldıranları savundu.

Hakkari’de şehit edilen asker Yener Kırıkçı’nın cenazesi Çubuk Akkuzu Mahallesinde törenle uğurlanırken CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırı Türkiye’yi ayağa kaldırdı.

Saldırı sırasında Kılıçdaroğlu'nu korumak için sokulan evin etrafındakiler "Yakın o evi" diyerek saldırganları galeyana getirdi.

Tüm bu yaşananlardan sonra, önceki konuşmalarında Kılıçdaroğlu'na açık şekilde şehit cenazelerinde saldırıya uğrayabileceğini söyleyerek hedef alan konuşmalar yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterildi.

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ise tepkilerin hedefindeki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu savunan bir paylaşım yaptı.

Olayın sorumlusunun CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyleyen Cübbeli Ahmet, paylaşımında da “Hiçbir konuda ve hiçbir şahsa karşı şiddeti tasvip etmemekle birlikte 40 senedir her güne 3 Şehidin düştüğü bu ülkede ‘YPG terör örgütü değil’ deyip de şehit cenazelerine katılarak halkı provoke etmemek lazım!” ifadelerini paylaştı.

Cübbeli Ahmet paylaşımının sonuna da “#BuKadarSoysuzaBirSOYLUYeter”diye yazdı.

Kılıçdaroğlu saldırısında sopa mı dağıtıldı ? Açıklama geldi...Kılıçdaroğlu saldırısında sopa mı dağıtıldı ? Açıklama geldi...

 

Kılıçdaroğlu'ndan Soylu'ya: ''Bakan olarak görmüyoruz''Kılıçdaroğlu'ndan Soylu'ya: ''Bakan olarak görmüyoruz''

 

Kılıçdaroğlu'na saldırıda ''Yakın o evi'' diyen kadın gözaltındaKılıçdaroğlu'na saldırıda ''Yakın o evi'' diyen kadın gözaltında

 

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News