Bahçeli Kılıçdaroğlu'na ''geçmiş olsun'' demedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP lideri Devlet Bahçeli Anıtkabir'de tokalaştı.

Bahçeli Kılıçdaroğlu'na ''geçmiş olsun'' demedi
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu organize linç girişiminin ardından “O adama yumruk attıracak kadar ne yaptın sen Kılıçdaroğlu” diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün Anıtkabir’de tokalaştı. CHP kaynakları; Bahçeli’nin Kılıçdaroğlu’na “geçmiş olsun” demediğini belirtti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kendisine yönelik organize saldırının ardından bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’deki töreni katıldı. Anıtkabir’deki törende olayın yaşandığı gün Çubuk’ta bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun yanına gelerek yaşanan tatsız olaydan dolayı üzüntü duyduğunu belirterek geçmiş olsun dileklerini iletti. Törene katılan diğer bakanlar da Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bahçeli 'geçmiş olsun' demedi

Edinilen bilgiye göre CHP lideri Kılıçdaroğlu Anıtkabir’deki törenden ayrılırken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve beraberindeki heyetle karşılaştı. CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun MHP lideri Bahçeli ile tokalaştığı ancak her iki liderin de herhangi bir konuşma yapmadığı belirtildi. Kılıçdaroğlu’nun MHP heyetinde yer alan milletvekilleriyle tokalaştığı belirtildi. 

TBMM’deki törene de katıldı

Anıtkabir’deki törenin ardından TBMM’ye gelen Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un tebrikleri kabul ettiği törene de katıldı. Kılıçdaroğlu törenin gerçekleştirildiği salona gelişinde AKP Grup Başkanvekili Naci Bostancı tarafından karşılandı. Bostancı geçmiş olsun dileklerini iletirken, TBMM Başkanı Şentop’un da Kılıçdaroğlu’na tekrar geçmiş olsun dediği belirtildi.

Cumhuriyet

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News