''Darbe girişiminden bizim de, Melih Gökçek’in de haberi vardı''
O rektörün halay görüntüleri ortaya çıktı
2018 bütçesinde harçlara ekstra zam geliyor !

HDP'li Yüksekdağ Türkiye'yi tehdit etti

HDP Eş Başkanı Figen Yüksekdağ TSK'nın Münbiç'e yapacağı herhangi bir operasyonun 6-8 Ekim olaylarındaki gibi bir karşılık bulacağını ifade ederek Türkiye'yi tehdit etti.

HDP'li Yüksekdağ Türkiye'yi tehdit etti
A+ A-

Türkiye'nin Suriye'ye yaptığı operasyonlar sonrasında tehdit siyasetini yoğunlaştıran HDP'den bir ayaklanma tehdidi daha geldi. HDP Eş Başkanı Figen Yüksekdağ, TSK'nın Münbiç'e yapacağı herhangi bir operasyonun 6-8 Ekim olaylarındaki gibi bir karşılık bulacağını ifade ederek Türkiye'yi açık açık tehdit etti. 

ÖRGÜT'ÜN MEDYASINA KONUŞTU

Eli kanlı terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı HDP'nin Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, örgütün medyasına Türkiye'nin yürüttüğü Fırat Kalkanı operasyonuna ilişkin açıklamalarda bulundu. Yüksekdağ yaptığı açıklamada HDP'nin her fırsatta sürdürdüğü tehdit siyasetini devam ettirdi. Münbiç'e yapılacak bir operasyonunun iç karışıklığa neden olacağını ima eden Yüksekdağ 6 - 8 Ekim olaylarına benzer bir sonucun doğabileceğini söyledi. 

YİNE İÇ KARIŞIKLIK TEHDİDİ

Münbiç'e yönelik bir operasyonun Türkiye'yi doğrudan etkileyeceğini iddia eden Yüksekdağ, kendince Türkiye'yi tehdit etti. Figen Yüksekdağ, "Münbiç'e dönük bir saldırı harekatının başlatılması ve sürdürülmesi Türkiye'yi doğrudan etkiler. Dün nasıl 6-8 Ekim sürecinde Kobani'nin DAEŞ tarafından işgal edilmesi Türkiye'deki Kürt halkını, bizleri harekete geçirdiyse Münbiç'e yönelik saldırganlık yanıtlanacaktır." şeklinde konuştu.

DEMİRTAŞ'IN ÇAĞRISI SİVİL TERÖRİSTLERİ SOKAĞA DÖKMÜŞTÜ

6-8 Ekim olaylarında, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın çağrısıyla sokağa çıkan sivil teröristler, ortalığı yakıp yıkarken 50'den fazla kişinin ölümüne sebep olmuştu.