Benzini biten Yeliz Yeşilmen hüngür hüngür ağladı

Benzini biten Yeliz Yeşilmen hüngür hüngür ağladı
Güncelleme:

Şarkıcı Yeliz Yeşilmen, otobanda aracıyla seyir halindeyken benzini bitince zor anlar yaşadı. Yeşilmen, yaşadıklarını sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.

Yaptığı paylaşımlarla ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Yeliz Yeşilmen, dün dolu benzinli aracıyla yolculuk yaparken yolda kaldı. Çocuklarının da yanında olmasıyla panik olan Yeşilmen, gözyaşları içinde "Kimleri gözü kalıyor bilmiyorum" dedi.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Sosyal medya hesabını en aktif kullanan ünlülerin başında Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabının hikaye kısmından video yayınlayarak yaşadığı talihsiz bir olayı anlattı. Çocuklarının da içinde olduğu aracıyla ıssız bir otobanda yolda kalan Yeşilmen, yaşadığı olayı gözyaşları içinde şöyle anlattı: "Az önce hüngür hüngür ağladım çünkü benzin sıfıra indi. 100 kilometrelik yolda bir tane benzinlik bulamadım. 120 km benzin vardı. Allah'ın nasıl bir mucizesi olabilir ki ben sıfırı gösteren benzinle arabayı boşa alıp 10 km gittim. Kimleri gözü kalıyor, ne oluyor bilmiyorum. Sonra mutluluktan mı sevinçten mi stresten mi ağlamaya başladım. Gerçekten Allah'a şükürler olsun. Gerçekten kalpten dua edin bu bir mucize. Çok yıprandım sinirden ağladım."