Gökhan Özoğuz'dan 2'nci tur çağrısı

Gökhan Özoğuz'dan 2'nci tur çağrısı
Güncelleme:

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Türkiye’nin kurtuluşunun Millet İttifakı'nda olduğunu belirterek Cumhurbaşkanı seçiminin 28 Mayıs'ta yapılacak ikinci tur oylaması için "sandığa sarıl" çağrısı yaptı.

Athena grubundan solistlik yapan Gökhan Özoğuz Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Babala TV'de konuk olduğu Mevzular Açık Mikrofon programında soruları yanıtladı. 12 saatte 10 milyona yakın kişinin izlediği yayın gündemdeki yerini korurken, Athena grubunun solisti müzisyen Gökhan Özoğuz sosyal medya hesabından programa ilişkin paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesabından Millet İttifakı'nın adayına verdiği destek ile takipçilerinin desteğini alan Gökhan Özoğuz, şu ifadeleri kullandı: “Bu programdan sonra sayın Kemal Kılıçdaroğlu şahsı ve partisiyle alakalı tüm soru işaretlerini mükemmel bir şekilde ortadan kaldırmıştır. Türkiye’nin kurtuluşu millet ittifakındadır. Sandığa sarıl. Oy kullanın geleceğiniz orada! Bu programı baştan sona tüm halkımız seyretmelidir.”