Şevval Şahin'e destek olan Şeyma Subaşı'dan tepki çeken sözler

CNN Türk'te katıldığı programda sorulara yanıt veremeyince sosyal medyanın gündemine oturan Şevval Şahin'e, Şeyma Subaşı'dan destek geldi. Subaşı'nın ''Kıskanç bir milletiz'' sözleri tepkiye neden oldu.

Şevval Şahin'e destek olan Şeyma Subaşı'dan tepki çeken sözler
A+ A-

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, CNN Türk'te yayınlanan 'Sorgu Sual' programında sorular karşısında zor anlar yaşayarak stüdyoyu terk etmek istemişti. Daha sonra açıklama yapan Şahin, kendisine anlaşma gereği bu soruların sorulmaması gerektiğini ve verilen sözlerde durulmadığını söyleyerek dava açacağını ifade etmişti. Şahin'in üstüne giderek soru soran Merve şahin ve Melis Özcan'a tepki yağarken Şevval Şahin'e destek yağdı.

"KEŞKE ŞEVVAL BANA SORSAYDIN, BEN BU YOLLARDAN GEÇTİM"
Şahin'le yakın arkadaş olan Şeyma Subaşı da Instagram hesabının hikaye kısmından yayınlandığı videosunda şu ifadeleri kullandı: "Yapılan yorumları yapılan haksızlığı ben de görüyorum, tamamen arkasındayım keşke bana daha önce sormuş olsaydı. Ben 30 yaşındayım kendisi 20 yaşında ben bu günlerden geçtim ve hala geçiyorum.

Ama çok üzülerek söylüyorum ki o kadar kıskanç bir milletiz ki insanlara haksızlık yaparak besleniyoruz. Bizim için üzülmüyorum size üzülüyorum böyle bir karaktere sahip olduğunuz için. Şevval çok güzel bir kız çok güzel yerlere gelecek. Şevval hiç takılma ve üzülme. Arkandayım her zaman arkadaşım."

TEPKİ ÇEKİNCE AÇIKLAMA YAPTI
Arkadaşına destek olmak isterken 'kıskanç bir milletiz' diyen Şeyma Subaşı'ya tepki yağdı. Gelen eleştiriler sonrası yeni bir video çeken Subaşı, genelleme yapmadığını belirterek herkesin alınmaması gerektiğini söyledi.

Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor!Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor!

Ünlü isimler Şevval Şahin'e destek olduÜnlü isimler Şevval Şahin'e destek oldu

Şevval Şahin ''İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?'' sorusuna yanıt veremediŞevval Şahin ''İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?'' sorusuna yanıt veremedi