Özdağ'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye çok sert eleştiri
Okulda Suriyeli gerginliği !
Diyanet'ten Kutlu Doğum Haftası ile ilgili flaş karar

Sibel Can'ın eski eşi böyle görüntülendi

Şarkıcı Sibel Can ile 10 yıl evli kaldıktan sonra ayrılan Sulhi Aksüt genç bir kadınla görüntülendi.

Sibel Can'ın eski eşi böyle görüntülendi
A+ A-

Şarkıcı Sibel Can ile 10 yıl evli kaldıktan sonra yollarını ayıran iş adamı Sulhi Aksüt, önceki gece genç bir kadınla görüntülendi.

Geçtiğimiz gün yanında genç bir kadın ile Jash Restoran’da objektiflere takılan Sulhi Aksüt, ara sıra mekanın kapısına çıkarak sigara içti. Bu sıralarda magazin muhabirleri tarafından görüntülenen işadamının keyfi yerinde görünüyordu.

sibel-can-in-eski-esi-sulhi-aksut-ne-yapacagini-sasirdi--7959090.jpeg

Sözcü'de yer alan habere göre; gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrılmak üzere kapıya gelen ikili, flaşlar patlayınca ne yapacağını şaşırdı. Önce mekana geri dönmek isteyen Aksüt, daha sonra vazgeçti.

UZUN YILLAR SONRA İLK KARE

Sibel Can’la boşanmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen Sulhi Aksüt, şimdiye kadar özel hayatına dair bir kareyle görüntülenmemişti. İlk defa objektiflere yakalanan iş adamı, valenin getirdiği aracına bindi. Görüntülendiği için moralinin bozuk olduğu belli olan Sulhi Aksüt, patlayan flaşlar sonrası adeta dondu kaldı.

--7959039.jpeg

Aksüt, yanındaki kadın ile aracına bindikten sonra sinirini arabasından çıkarmaya karar vermiş olacak ki gaza basıp patinaj çekerek gazetecilerin yanından ayrıldı.

Sibel Can’la 10 yıl evli kaldıktan sonra altı celsede boşanan Sulhi Aksüt’ün Can’dan Emir isminde bir oğlu var.

--7959045.jpeg

Sözcü