Müge Anlı hayatının şokunu yaşadı

Müge Anlı hayatının şokunu yaşadı
Güncelleme:

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile yıllardır reytinglerin zirvesinde yer alan Müge Anlı en yakınından ummadığı bir darbe yedi. Müge Anlı'nın "sağ kolu" olarak bilinen ünlü isim ekibiyle Fox TV'ye transfer oldu

ATV'de yayımlanan ve adeta fenomen haline gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı'nın adeta sağ kolu olan ünlü isim Fox TV'ye transfer oldu. 

 Fulya Öztürk'ün programına transfer olan Kebriye Koç artık ekibiyle beraber Fulya ile Umudun Olsun programında görev yapacak.

Ayrılığın nedeni merak edilse de konuyla ilgili bir açıklama yapılmamıştı. Kebriye Koç geçtiğimiz hafta Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve Fulya Öztürk'ün sunduğu 'Fulya ile Umudun Olsun' programında yayına çıktı.

Kebriye Koç, Müge Anlı'nın programından farklı olarak kamera arkasında değil bu kez kameraların önünde olayları değerlendiriyor.

Kebriye Koç ile birlikte Müge Anlı'dan ayrılan Gizem Gündoğdu'nun istihbarat şefi, Tuğçe Kocaman'ın haber müdürü, Gökhan Bektaş'ın da içerik sağklayıcı olarak programda göreve başladığı öğrenildi.