Posta gazetesi yazarına Gökçek'in jet-skisi için sansür

Posta gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık, Melih Gökçek'in jet-skisini, gazetesinin dün küçük bir haberle görmesini bugünkü köşesinde eleştirince yazısının sansürlendiğini belirtti.

Posta gazetesi yazarına Gökçek'in jet-skisi için sansür
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Melih Gökçek’in yaklaşık 25 yıl Belediye Başkanlığı görevini yaptığı Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin deposunda jet ski bulunmuştu. Denizin olmayan Ankara’da jet ski’nin neden alındığı tartışma yaratmıştı.

Posta gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık ise, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Işık, Gökçek'in jet skisini, gazetesi Posta'nın dün küçük bir haberle görmesini bugünkü köşesinde eleştiren bir yazı kaleme aldığını ifade ederken, ancak bu yazının kendisine bile sorulmadan sansürlendiğini belirtti.

Candaş Tolga Işık, "M. Çelik’in Ankara BB envanterinden çıkan jet ski ÖZEL haberinin gazetemin birinci sayfasından 'kuş kadar' görülmesini eleştirmiştim. O yazım bana haber bile verilme ihtiyacı duyulmadan sansürlenmiş! Eleştiriye cesareti, eleştirilmeye tahammülü olmayan bir 'gazetecilik' modeli" diye yazdı.

Ankara Büyükşehir deposunda jet ski bulunduAnkara Büyükşehir deposunda jet ski bulundu

Gökçek belediyenin deposundan çıkan 'jet ski'yi böyle savunduGökçek belediyenin deposundan çıkan 'jet ski'yi böyle savundu

 

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News