Yılmaz Özdil yazılarına ara verdi!

Adı son günlerde Bodrum'daki yazlığının kaçak olduğu iddiasıyla yer alan Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, bugünkü yazısında okuyucularından bir süre izin isteyerek yazılarına ara verdiğini duyurdu.

Yılmaz Özdil yazılarına ara verdi!
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Bodrum’daki yazlığı iktidara yakın medyanın hedefi olan Yılmaz Özdil, yazılarına bir süre ara verdiğini duyurdu.

Özdil bugünkü yazısında, hukuksuz işinin olmadığını, o evde bir kuruş haram bulunmadığını, devlet gücünü kullanarak intikam almaya çalıştıklarını söyleyen Özdil, seyahat yasağı yüzünden, Bodrum’a gidebilmek için özel izin gerektiğini hatırlattı ve “Bana yönelik hukuksuz uygulamayla mücadele edebilmem için, Akp valisinden hukuki izin istememi bekleyenler, sanırım beni hiç tanımıyor” dedi.

Özdil, 700 kilometre uzaktan böyle bir durumla boğuşmaya çalışırken günlük yazıya odaklanmasına imkânsız olduğunu belirterek, okurlarından “bir süre izin” istedi.

Özdil yazısında,

"Manşetlerinden yargısız infazlar yaptılar, ekranlarında mahkemeler kurdular, algı yaratmak için yalanlarla iftiralarla karalamalarla hükümler verdiler, salyalar akıtarak yayınlar yaptılar. Ama, bu ülkede namuslu hakimler var. Yürütmeyi durdurma kararı verildi. İlla yıkılacaksa yıkılır, hatta biz yıkarız, canımız sağolsun. Ama buna “bağımsız yargı” karar verir. Yandaş tetikçiler değil." dedi.

Yılmaz Özdil'in yazısının tamamı için...

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News