Beşiktaş'tan ''Gomez'' açıklaması

Beşiktaş'tan ''Gomez'' açıklaması

Beşiktaş Kulübü, futbolcularıyla ilgili basında yer alan haberlere tepki gösterdi.

Siyah-beyazlı kulüp: "Bugün yayınlanan kimi haberlerde Mario Gomez'in 'gece hayatına' katıldığı yazılmıştır. Gomez'in o fotoğraf karesinde olması hayal mahsulüdür."

Beşiktaş Kulübü, futbolcularıyla ilgili basında yer  alan haberlere tepki göstererek, yeni transfer Mario Gomez'in gece hayatında  görüntülendiği şeklindeki haberlerin gerçek olmadığını duyurdu.
 
Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada,  bazı basın organlarında Beşiktaş Kulübü ile futbol takımını yıpratacak nitelikte  haberlerin yapıldığı ileri sürülerek, "Esefle ve ibretle gözlüyoruz" denildi.
 
Yeni transfer Mario Gomez hakkında çıkan haberlerin gerçek olmadığının  aktarıldığı açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: "Bugün yayınlanan kimi haberlerde oyuncularımız 'çete' olarak  nitelenmiş, bu oyunculardan birisi olarak Mario Gomez'in de 'gece hayatına'  katıldığı yazılmıştır. Oyuncularımız bir aylık yoğun kamp döneminin ardından 3  günlük izinlerini kullanmaktadır. Daha da vahimi Mario Gomez, bu aradan  yararlanarak eşyalarını toplamak için Floransa'ya gitmiştir ve yarın dönecektir.  Yani Gomez'in o fotoğraf karesinde olması hayal mahsulüdür. Beşiktaş aleyhine  yalan ve iftira içeren haberlere tahammülsüz olduğumuzu ve ödünsüz biçimde teşhir  edeceğimizin bilinmesini isteriz. Büyük Beşiktaş taraftarının da aynı tepkiyi  göstereceğine ilişkin inancımız tamdır."