''İnşallah şampiyonluk keyfini tattıracağız''

''İnşallah şampiyonluk keyfini tattıracağız''

Sedat Sözlü, "Şampiyonluğu hak eden bir camiamız var. Bu sene inşallah camiamıza şampiyonluk keyfini tattıracağız." dedi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un kulüp başkanı Sedat Sözlü, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın Kızılcahamam kampında  çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.
 
Takımda ihtiyaç duyulan bölgelere transferler gerçekleştirdiklerini  anlatan Sedat Sözlü, "Adana Demirspor camiasında hedef her zaman şampiyonluktur.  Biz de şampiyon olacak bir kadro kurmaya çalışıyoruz. Gereken yerlere gereken  takviyeler yapıldı. Önemli oyuncular aldık." ifadelerini kullandı.
 
Sözlü, bir oyuncu daha transfer edebileceklerini vurgulayarak, şunları  kaydetti:
 
"Onu da ön libero mevkisine düşünüyoruz. Erkan Sözeri hocamızı zaten  herkes biliyor, başarılı bir teknik adam. Onunla da gayet iyi bir çalışma ortamı  yakaladık. 'Mayamız tutacak' diyebiliriz. Genç bir ekip kurduk. 30 yaşın üzerinde  2 oyuncumuz var, yaş ortalamamız çok düşük. Koşan, agresif bir Adana Demirspor  izleyeceğiz. Şampiyonluğu hak eden bir camiamız var. Bu sene inşallah camiamıza  şampiyonluk keyfini tattıracağız."