Böyle intihar girişimi görülmedi

Böyle intihar girişimi görülmedi
Güncelleme:

Sakarya'nın Erenler ilçesinde psikolojik sorunları olan bir kişi, kendini otomobilin önüne attı. Çarpmanın ardından ayağa kalkan şahıs, ''Ben daha ölmedim mi?'' diyerek başka bir otomobilin önüne atladı. Yaralanan şahıs, hastaneye kaldırıldı.

Sakarya Erenler'de psikolojik sorunları olduğu iddia edilen S.K., seyir halinde olan bir otomobilin önüne atladı.

Çarpmanın ardından S.K., ayağa kalkarak, "Ben daha ölmedim mi?" dedi ve başka bir otomobilin önüne atladı. S.K. yaralanırken, haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekiplerince Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı.

‘BEN HALA ÖLMEDİM Mİ?’

Kaza anında olay yerinde olan Hüsamettin A., "Psikolojik sorunları olduğunu düşündüğümüz genç kardeşimiz, önce karşı istikamette seyir halinde olan aracın önüne atladı. O esnada şoför arkadaşımız kaçabilmek için sağa- sola gitti. Ona rağmen hafiften çarptı. Çarpma sonrası aracını sağ tarafa çekti. Daha sonra refüje oturdu ve aracın önüne atlayan arkadaşı teselli ettiler. Çocuk, bir anda ‘Ben hala ölmedim mi?’ diye ayağa kalktı ve koşarak diğer şeritten gelen aracın önüne atladı. Çarpmanın etkisi ile çocuk havalandı ve yere düştü. Daha sonrasında ambulans geldi. Bile bile seyir halindeki araçların önüne attı kendini. Şaşılacak bir durum" dedi.

Böyle intihar girişimi görülmedi - Resim : 1

Otomobil sürücüsü Günay Ş., "Seyir halindeydim arkadaş önüme çıktı. Karşıya geçsin diye yavaşladım ama geçmedi. Sağ tarafa geçtim sağa geldi, sol tarafa geçtim sola geldi. Sonrasında sabit kaldı, frene bastım ama çarptım. Kaza sonrasında arkadaşı aldık kenara, bir şeyi yoktu. Annesinin numarasını istedim ve nerede oturduğunu sordum. O esnada aracımı kenara aldım. O sırada arkadaş tekrar kalkarak karşı şeritten gelen aracın önüne atladı. Sonrasında ise ambulans gelip hastaneye sevk etti" diye konuştu.

DHA