Hastanenin önünde ölü bulundu

Hastanenin önünde ölü bulundu
Güncelleme:

Ankara'nın Altındağ ilçesinde evsiz bir vatandaş kaldırıma yaslanmış şekilde ölü bulundu.

Ankara'da hareketsiz bir şekilde duran evsiz vatandaş, çevredekileri harekete geçirdi. Altındağ ilçesinde bulunan Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin kenarında kaldırıma yaslanmış şekilde bulunan şahsı görenler ilk önce uyuduğunu zannedip, ardından da saatlerce hareketsiz kalınca şüphelenip polise ihbar etti.

ÖLEN ŞAHSIN ÜZERİNDEN KİMLİK ÇIKMADI
Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve 112 ekipleri şahsın öldüğünü tespit etti. Şahsı daha önce o civarda gören vatandaşlar maktulün evsiz olduğunu söyledi. Ekiplerin incelemesinin ardından şahsın üzerinden her hangi bir kimlik çıkmadı.

"UYUYOR ZANNETTİM"
Hastane çevresinde esnaf olduğunu söyleyen olayın tanığı Adem A., "Biz daha öncesinden bu şahsı evsiz barksız olduğu için bizim hastanede ve bahçesinde olduğu zamanlar oldu. Gene aynı şekilde uyuyor zannettim ya da dışarda kalanlar var şarap ve alkol içenlerden birisi olduğunu düşünüyorum. Kimliğini tam olarak bilmiyorum sabah gördüm uyuyor zannettim. Medikalin oraya geldim, kahvaltı falan yaptım dışarı çıktığımda adam herhalde ölmüş olmuş ki büyük oranda ya alkol, ya da kolonya gibi şeyler içtiğini düşünüyorum" dedi

İHA

Etiketler ankara altındağ evsiz