Kısmetse Olur yarışmacısı evinde ölü bulundu

Kısmetse Olur yarışmacısı evinde ölü bulundu
Güncelleme:

İstanbul Avcılar'da bir döneme damga vuran Kısmetse Olur yarışmasına da katıldığı tespit edilen 24 yaşındaki genç kadının cansız bedeni bulundu.

İstanbul Avcılar'da 24 yaşındaki D.E.Ö. evinde, ağzı köpük dolu şekilde ölü bulundu. D.E.Ö.'ün cenazesi incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Genç kadın, bir döneme damga vuran Kısmetse Olur yarışmasında da boy göstermişti.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi İstiklal Caddesi'nde büyükannesi ile aynı evde yaşayan D.E.Ö.'den iki gündür haber alınamadı. Büyükannesinin memleketine gitmesinin ardından evde yalnız kalan D.E.Ö.'e ulaşamayan yakınları kapıyı çilingirle açtı.

Eve giren yakınları D.E.Ö.'ün hareketsiz yattığını gördü. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri D.E.Ö.'ün hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yeri inceleme çalışmasının ardından D.E.Ö.'ün cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. D.E.Ö.'ün kesin ölüm nedeni otopsi sonucunda belli olacak.

 "YERDE CESEDİNİ BULMUŞLAR"

D.E.Ö.'ün öldüğü binanın zemin katındaki fırında çalışan Hacı Gül, komşularından haber alamayan teyzesinin dün saat 17.30 sıralarında çilingir çağırdığını belirterek, "Genç kadın büyükannesi ile kalıyordu. Ancak, büyükannesi başka bir kente taziyeye gitmiş. Evde tek başına kalıyormuş. Teyze haber alamayınca evin kapısını çilingire açtırmış. Yerde cesedini bulmuşlar. Ölüm nedeni otopsi sonucu belli olacak" ifadelerini kullandı.

 "UYUŞTURUCUDAN ÖLDÜĞÜ SÖYLENDİ"

Aynı binanın altında fırında çalışan Şahin Kalın, "Yakınları haber alamayınca çilingir çağırmış. Ağzında köpük varmış. Uyuşturucudan öldüğü söylendi. Kimseye pek zararı yoktu. Bizden de gelip alışveriş yapardı" dedi.