Kumarhane girişine asılan yazı şaşkına çevirdi

Kumarhane girişine asılan yazı şaşkına çevirdi

Uşak'ta polis ekiplerinin baskın yaptığı kumarhanenin girişine asılan ''Kapı önüne geldiğinizde maskeyi çıkarın, sizi tanıyayım'' yazısı şaşkına çevirdi.

Uşak'ta bir evde kumar oynandığı yönünde ihbar alan polis ekipleri, eve baskın düzenledi. Kumar oynatılan evin girişinde asılan yazı ise şaşkınlığa neden oldu. Kumarhane sahipleri, kumar oynamaya gelenleri tanımak için maskelerini kapıda çıkarmalarını istedi. Operasyon kapsamında 3 kişiye 4 bin TL cezai işlem uygulandı.

MÜSTAKİL EVE KUMAR OPERASYONU
Uşak İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Köme Mahallesi, Şehit Ali Horasan Caddesi üzerinde müstakil bir evde kumar oynatıldığı bilgisine ulaştı. Bilgiler doğrultusunda eve operasyon düzenleyen ekipler, 3 kişiyi kumar oynarken yakaladı. Kumar oynayan ev sahibiyle birlikte toplam 3 kişiye 4 bin 8 TL para cezası kesildi.

POLİSLERİ BİLE ŞAŞIRTAN YAZI
Eve operasyon düzenleyen ekipler, evde yapılan çalışmalarda giriş - çıkış için kapı önünün izlendiğini ve kamera televizyonunun yanında ise "Kapı önüne geldiğinizde maskeyi çıkarın, sizi tanıyayım" uyarısı olması, adeta pes dedirtti.

İHA