CHP'li isim sosyal medyayı salladı

CHP'li isim sosyal medyayı salladı
Güncelleme:

Seçim çalışmaları için Aydın'da bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan'ın kendisine hediye edilen tespihe verdiği yanıt sosyal medyayı salladı.

Seçim çalışmaları kapsamında Aydın’da bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan‘a tespih hediye edildi. Esnaf ziyareti sırasında, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun hediye ettiği tespihi alan Tezcan, “Sabır tespihi mi” diye sordu. Tezcan'ın sorusu sosyal medyada gündem oldu

Espirisi gülüşmelere sebep olan Tezcan, “Sabırla ve kararlı adımlarla iktidara yürüyeceğiz” diye ekledi.

Memleketi Aydın’da seçim çalışmalarını sürdüren Tezcan, Çerçioğlu’yla birlikte Efeler’deki salı pazarına da gitti. Alışveriş yapan bir vatandaşın hayat pahalılığına dem vurarak, “Bunun nasıl önüne geçeceksiniz” diye sorması üzerine Tezcan şunları söyledi:

24 HAZİRAN'I İŞARET ETTİ

"24 Haziran’da sandığa gideceksiniz, Cumhuriyet Halk Partisi’ne, Millet İttifakı’na oy vereceksiniz. İnşallah bu pahalılık bitecek. Artık memlekette üretmeden tüketmeye alıştık, sosyal devleti kuracağız. Bunun sebebi olanlar bunu çözemez. Siz bu yetkiyi onların elinden alacaksınız!”