Eski Bakan Masum Türker'in ''pavyon'' yorumu olay oldu

Eski Bakan Masum Türker'in ''pavyon'' yorumu olay oldu
Güncelleme:

CNN Türk'te Hande Fırat'ın programına konuk olan eski Devlet Bakanı Masum Türker'in ''İnci Taneleri'' dizisindeki pavyon sahnesiyle ilgili yorumu tepki çekti.

Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka’nın başrollerinde yer aldığı İnci Taneleri dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi. Dilber karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü'nün pavyonda dans ettiği sahne ise herkesin dilinde. 

CNN Türk'te Hande Fırat'ın programına ekonomiden sorumlu eski Devlet Bakanı Dr. Masum Türker, gazeteciler Zafer Şahin, İsmet Özçelik ve Melik Yiğitel konuk oldu. Gündemin konuşulduğu anlarda gazeteci Zafer Şahin’in Hande Fırat’ın gülmeleri üzerine "Sen orada Kanal D’de başlayan İnci Taneleri dizisini mi izliyorsun?" diye sorması tartışmayı başlattı.

Hande Fırat’ın "Reklam aralarında sürekli tanıtımı izlediğiniz için ben de bari diziyi izleyeyim dedim. Sürekli bir insan reklam arasında İnci Taneleri’nin tanıtımını izler mi merak ediyorum diyerek esprili bir soru yöneltmesi üzerine dikkat çeken anlar yaşandı.

Eski devlet bakanı Masum Türker’in, Hande Fırat’ın "Sayın Bakan siz izlediniz mi?" sorusuna "Hakikaten ya… Pavyonda böyle güzel kadınlar mı var?" şeklinde cevap vermesi tepki çekti.