Her detayı dehşet! Bir evin banyosunda çıplak uyandı: Kocanı tabuta koyacağım

Her detayı dehşet! Bir evin banyosunda çıplak uyandı: Kocanı tabuta koyacağım
Güncelleme:

İzmir'de dehşete düşüren olaylar zincirinde iş adamlarına ilişki tuzağı kurup uygunsuz fotoğraflarını çekerek şantaj yapan çete çökertildi.

Dehşete düşüren olay, 27 Mayıs günü Ödemiş ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, B.E. adlı kadın, tanıştığı iş adamı Y.P. ile Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yemek yedi. İddiaya göre kadının verdiği suyu içtikten sonra bayılan iş adamı, bilmediği bir yerin banyosunda çıplak vaziyette uyandı. İş adamının uygunsuz haldeki fotoğraflarını çeken F.G. ve S.G. adlı iki erkek, ev ve araba istedi. B.E. adlı kadın ise daha sonra Ödemiş’e döndü. Olaydan 1 gün sonra ise F.G., Y.P.’yi telefonla arayarak çektiği uygunsuz videoları yayınlayacağını söyleyip kendisini bit pazarına çağırdı.

"KOCANI TABUTA KOYACAĞIM" DİYEREK DARBETTİ
F.G. ve çete üyesi olduğu öne sürülen C.S., çete üyeleri arasında anlaşmazlık çıkması üzerine 29 Mayıs günü tuzağa düşürdükleri iş adamı Y.P.’nin evine gitti. F.G., kapıyı açan iş adamının eşi A.P.’yi "Kocanı tabuta koyacağım" diyerek darp etti. F.G.’nin kadını darp ve tehdit etmesinin ardından durum polise bildirildi.

 7 ŞÜPHELİ KISKIVRAK YAKALANDI
Durumun kendilerine bildirilmesi üzerine Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Grup Amirliği ekipleri, çetenin izini sürerek, şebeke üyesi olduğu değerlendirilen 7 şüphelinin kimliğini belirledi. Dedektif gibi iz süren polis ekipleri, F.G., S.G., F.G., A.Z., C.S., B.G. ve Y.Ç. adlı 7 şüpheliyi kıskıvrak yakaladı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden F.G., S.G. ve F.G. tutuklanırken, diğer şüpheliler adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Etiketler ev banyo