AK Partili belediye başkanından iş arayan gence skandal sözler

Güncelleme:

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile işsiz Gökhan Öztürk arasındaki diyalog tepki çekti. Zorluoğlu, "intihar mı edelim" diyen gence "Biz o şekilde kimseyi almıyoruz. Çıkana atla diyoruz, atlıyor” diye yanıt verdi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile işsiz Gökhan Öztürk arasındaki diyalog, AK Parti’nin işsizliğe bakışını dikkat çekici şekilde ortaya koydu.
 
Yaşanan olaya göre Zorluoğlu, bir katkı otopark inşaatından ayrılırken Öztürk ve eşiyle karşılaştı. Zorluoğlu’na askerden geleli 3 yıl olmasına rağmen işsiz olduğunu ve belediye dâhil iş bulamadığını belirten Özürk, “200 bin lira borcum var. Her işi yaparım” dedi. Buna karşılık Zorluoğlu, ocak ayında ilana çıkacaklarını ve ortaya başvuru yapmasını önerdi. 

Bunun üzerine Öztürk, “Biri Karşıyaka’da viyadüklerin ayağına çıkıyor, sicili var. ‘Kendimi atarım’ diyor ve 4 senedir belediyede çalışıyor. Biz de mi çıkalım bir yere?” dedi. Belediyeye bu biçimde alım yapılmadığını ifade eden Zorluoğlu ise “Biz o şekilde kimseyi almıyoruz. Çıkana atla diyoruz, atlıyor” diye yanıt verdi.
 

Seçiniz...