AK Partili isim Kılıçdaroğlu'nu açık açık tehdit etti

AK Partili isim Kılıçdaroğlu'nu açık açık tehdit etti
Güncelleme:

AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk, "Erdoğan ailesi TÜRGEV ve ENSAR aracılığıyla ABD'ye para kaçırıyor" diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu, "Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir" diyerek tehdit etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün sosyal medya hesapları üzerinden AK Parti ve AK Parti’ye yakın vakıflar üzerinden çok ciddi iddiaları gündeme getirirken, AK Parti cephesinde tehdide varan çok sert açıklamalar geldi.

AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu uyarısı üzerine tehditvari bir açıklamada bulundu.

Kılıçdaroğlu'nun memurları tehdit ettiğini öne süren Külünk, "İzzet yoksunları bilmelidirler ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin memuru, sadece ve sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden emir alır ve devletinden aldığı güçle eşkiyadan ürkmez" dedi.

Külünk, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sınırları içinde yaşayan ürkekler, bu ülkenin düşmanlarından medet uman asalaklardır. O asalaklar, bu devletin memuru görünmüş olabilirler ancak hiçbir zaman bu ülkeye memur olmamışlardır. 'Kişi kendinden bilir eli' demişler. Asalaklar ve parazitler, dünyanın bütün canlılarını asalak ve parazit sanırlar. Tehditleri de ancak cirimleri kadardır" diyerek devam etti.

Kılıçdaroğlu'na "Haydi bakalım! Sen açıkla açıklayacaklarını, bizim senden yana açıklayacak tek bir cümlemiz yok" diye seslenen Külünk, CHP liderini üstü kapalı biçimde tehdit etti. Külünk, "Öyle çıplaksın ki seni ve yakın tarihini meydanda biliyor milletimiz. Her şey aşikâr! Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir" ifadelerini kullandı.