Avcılar Belediyesi'ne bayramda tam not

Avcılar Belediyesi'ne bayramda tam not

Avcılar Belediyesi Kurban Bayramı'nda da sağlık ve temizlikte memnuniyet için çalıştı...

Avcılar Belediyesi tarafından vatandaşların kurbanlarını sorunsuz kesebilmesi için hazırlanan kurban kesim alanları ile kurban satış ve kesim alanlarında yaptığı temizlik çalışmaları vatandaştan tam not aldı.

Kurban Kesim Alanlarına Tam Not

Avcılar Belediyesi tarafından kurban kesim alanı olarak belirlenen kapalı semt pazarlarında vatandaşlar hızlı, temiz ve güvenli bir şekilde kurbanlıklarını keserken, Avcılar Belediyesi ekiplerinin büyük titizlikle sunduğu hizmetlerle kurban kesim yerlerinde çevre ve görüntü kirliliği yaşanmadı.

Kurban Kesim Alanları Temizlendi

Kurban Bayramı’nda vatandaşların kurbanlıklarını hijyenik ortamda kesmelerini sağlamak amacıyla belirlenen kurban kesim alanlarında Avcılar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince bayramın ilk gününden itibaren temizlik çalışmaları aralıksız devam etti. Kurban kesim alanlarının temizlik çalışmaları için bayramın bitmesini beklemeyen ve ilk günden son günü kadar aralıksız sürdüren ekipler, kurban kesim alanlarını ve çöp konteynerlerini yıkayarak dezenfekte ettiler. Avcılar Belediyesi ekiplerinin yaptığı çalışmalar Avcılarlılardan tam not aldı.

Kurban Satış Alanı Eski Haline Getirildi

Avcılar Belediyesi tarafından Tahtakale Mahallesinde oluşturulan Kurban Satış alanı kurban satışlarının tamamlanmasının ardından, temizlik, dezenfekte ve çevre düzenlemesi çalışmaları yapılarak eski haline getirildi.  İş makinelerinin yardımıyla da yapılan çalışmaların ardından,  görüntü kirliliğinin ortadan kaldırıldığı alanda kötü kokular ve oluşabilecek haşerelerden arındırılması için kireçleme çalışması yapıldı.

Vatandaştan Teşekkür

Avcılar Belediyesi ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalar ile kurban kesim işlemlerini temiz ve güvenli ortamlarda hızlı bir şekilde yaptıklarını, bayram süresince Avcılar’da hiçbir sorun yaşamadıklarını belirten vatandaşlar, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak ve belediye ekiplerine teşekkür ettiler.