Erdoğan'la test sürüşüne katılan Tansu Çiller'den dikkat çeken soru

Güncelleme:

Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metrosu açılış törenine, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte eski başbakanlardan Tansu Çiller de katıldı. Test sürüşünde Erdoğan'a eşlik eden Çiller'in, ''TOGG mu daha kolay bu mu?'' sorusu dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metro Hattı Açılış Töreni'ne katıldı. Erdoğan'a; TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, eski başbakanlardan Tansu Çiller, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu ve daha birçok isim eşlik etti.

ERDOĞAN, KURDELEYİ ÇİLLER'LE BİRLİKTE KESTİ
Metronun açılış törenine çok sayıda kişi katıldı. Törene katılanlar arasında eski Başbakan Tansu Çiller'in de yer alması dikkat çekti. Daha önce parti kuracağı iddialarıyla sık sık gündeme gelen Tansu Çiller, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hemen yanında durarak kurdeleyi birlikte kesti.

"TOGG MU KOLAY BU MU?"
Kurdeleyi yanındakilerle kesen Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra metro hattının test sürüşünü yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan test sürüşünü yaparken yanında eski Başbakan Tansu Çiller de bulundu. O sırada Çiller'in "TOGG mu kolay, bu mu kola, bu mu kolay?" sorusuna Cumhurbaşkanı Erdoğan, gülerek "Bu çok çok kolay" yanıtını verdi.