Kılıçdaroğlu hakkında olay iddia

Kılıçdaroğlu hakkında olay iddia
Güncelleme:

CHP'de "değişim" tartışmaları tüm hızıyla sürerken, CHP lideri Kılıçdaroğlu ile ilgili "Kılıçdaroğlu parti tabanını çok heyecanlandıracak bir açıklama yapacak" iddiası gündeme bomba gibi düştü.

CHP’de seçimlerin ardından başlayan "değişim" tartışmaları devam ederken CHP’de de çok önemli gelişmelerin yaşandığı öğrenildi.

tv100'de ekrana gelen Özgür İfade programında Cansu Canan Özgen, CHP’nin üst düzey yöneticisinden gelen özel açıklamaları izleyici ile paylaştı. Özgen canlı yayında CHP’de yaşanması beklenen gelişmelere “CHP’de bir tüzük değişikliği masada ve tartışılan merak edilen bir mesele” diyerek partide yaşananlara ilişkin önemli kulis bilgisini paylaştı.

 CHP’nin üst düzey yöneticisinden özel yapılan açıklamalara göre;

" Önümüzdeki günlerde Kemal Kılıçdaroğlu CHP’nin tabanını olağanüstü heyecanlandıracak bir açıklama yapacak. Bu açıklama, en demokratik tüzük olan 73 tüzüğünü aşan, parti tabanını heyecanlandıran ve devrim olarak nitelendiriliyor.

Milletvekili, belediye başkanı ve meclis üyesi seçimlerinde üyeler çok güçlenecek. CHP’de kritik bir yönetim anlayışı olacak. Genel sekreterlik çok güçlendirilecek.

Parti kurulları içerisindeki tüm süreç demokratikleştirilecek Parti içinde artık 5-6 kişi bir araya gelip partinin milletvekiline karar veremeyecek."